Nahrávám...

Náš areál

FK Jinočany » O nás » Náš areál

Fotbalové hřiště 

Základem našeho areálu je fotbalové hřiště travnaté plochy. Na hřišti jsou zabudované 2 velké brány, střídačka pro domácí i hostující tým a pro účely tréninku i několik přenosných branek.  

V roce 2019 byla do našeho hřiště zabudována i závlaha!  

Hrací plocha je od roku 2020 opatřena zábradlím a za zabudovanými brankami se nachází vysoké sítě, jak pro bezpečnost návštěvníků venkovní části hospody, tak i pro jednoduší návrat míčů mířících mimo tři tyče. 

Jinočanští hráči mají k dispozici domácí kabinu, samozřejmě disponujeme i kabinou pro hosty a součástí těchto prostor jsou i sprchy. Před hlavní budovou kabin se nachází pohodlné zázemí rozhodčích. 

Jako fanoušci fotbalových utkání u nás samozřejmě najdete i prostor na posezení. Kolem hřiště naleznete několik laviček.  

 

 

Hospoda u hřiště 

Jinočanské zápasy můžete sledovat i z naší hospůdky, kde bylo v roce 2018 dobudováno venkovní posezení.  

Během utkání si zde můžete dát výborné občerstvení!  

K budově hospody je vestavěn prostor s grilem, kde nechybí klobásy, hermelín, grilované maso, hranolky aj. Uvnitř hospody si pak můžete vybrat z různých alkoholických i nealkoholických nápojů, popřípadě dokoupit lehkou svačinu, jako například tatranky, chipsy, tyčinky... 

V naší hospůdce pravidelně pořádáme různé zábavy, jako jsou například vepřové hody.  

V případě zájmu nás můžete kontaktovat ohledně pořádání soukromých oslav! 

Rádi vás ale přivítáme i mimo časy jinočanských fotbalových utkání, a to ve dnech úterý - sobota, vždy od 17h do 22h.. 

Během návštěvy zde můžete na nástěnné televizi sledovat fotbalové přenosy. Vysíláme zde různé soutěže od Fortuna ligy až po Ligu mistrů. 

Vnitřní prostory hospody byly v roce 2022 obrovsky zrekonstruovány a můžete si je prohlédnout na fotografiích níže... 

 

 

Další části areálu 

V roce 2014 byla k našemu fotbalovému areálu přistavěna další část, a to multifunkční hřiště s umělým trávníkem pro různé druhy sportů. Na hřišti je i možnost natažení sítě pro sporty jako je tenis, nohejbal, volejbal... Hřiště si můžete předem rezervovat za 250 Kč na hodinu. Více informací zde  

Celoročně je v našem areálu veřejně dostupné dětské hřiště, které bylo v roce 2021 zrekonstruováno a zmodernizováno. 

Součástí hřiště je od roku 2022 i workout hřiště s velkou posilovací hrazdou, které je dostupné všem nadšeným sportovcům!