Nahrávám...

Mladší přípravka

FK Jinočany » Mužstva » Mladší přípravka

Turnaj Jinočany - 23.9.2023

Dnešní turnaj se hrál v Jinočanech. Mladší přípravka A a B se opět umístili na 1. a 2. místě. Na přátelském turnaji, který odehrála mladší přípravka C jsme získali 3. místo. 

Turnaj Dobříč - 16.9.2023

Mladší přípravka odehrála v sobotu turnaj, který se konal v Dobříči.

 

Tým A se umístil na 1. místě, tým B na 3. místě. Tým C se v rámci přátelského turnaje umístil na 3. místě 

TURNAJ RUDNÁ - 9.9.2023

Na dnešní turnaj jsme jako vždy vypravili hned 3 týmy mladší přípravky. Tým A a B odehráli mistrovský turnaj, kde se umístili na 1. a 2. místě. Tým C odehrál přátelský turnaj, kde se umístil na 1. místě. 

Turnaj Červený Újezd

V neděli 21.5.2023 se naše dva týmy mladší přípravky zúčastnily turnaje v Červeném Újezdu. Mladší přípravka “A” hrála oficiální FAČR turnaj, kde se umístila na 3. místě. Na 3. místě se umístila a mladší přípravka “C”, která sehrála přátelský turnaj. 

Turnaj Jinočany

V sobotu 20.5. se naše dva týmy mladší přípravky zúčastnily turnaje v Jinočanech. Mladší přípravka “B” hrála oficiální FAČR turnaj, kde se umístila na 2. místě. Mladší přípravka “C” sehrála přátelský turnaj, kde skončila na 4 místě. 

Turnaj Hostivice

Na středečním turnaji (11.5.) se mladší přípravka “B” umístila na 2. místě. Jelikož tým Kosoře nesložil pro tento turnaj dostatek hráčů, tak se na turnaj postavil i tým Jinočany “C”, kteří se po bojovných výkonech umístili na 4. místě. 

Turnaj Choteč a Hostivice

Mladší přípravka v sobotu 6.5.2023 sehrála 2 turnaje ve dvou sestavách.

 

Do Chotče se vydal tým A, kde získal 1. místo!  

Tým B se zúčastnil turnaje v Drahelčicích, kde se umístil na 3. místě!