Aktuality

FK Jinočany » Aktuality

VÝSLEDEK UTKÁNÍ MŠEC-NOVÉ STRAŠECÍ

14.09.2023 | Aktuálně

Včerejší utkání, které bylo prvním utkání Poháru SKFS tuto sezónu jsme odehráli v Mšeci.

Hned v první minutě jsme měli k dispozici penaltu po faulu na Jana Řeháka. K penaltě se postavil Jakub Nový... Jeho střelu vyrazil brankář soupeře, ale Nový se dostal ještě k dorážce, která už skončila v síti!

Ve 14. minutě se ale soupeři povedlo vyrovnat po přímém kopu, kdy se trefil Petr Neužil.

Celý první poločas se z naší strany nesl v ne úplně kvalitním duchu. Naše hra se přizpůsobila nekvalitní hře soupeře... Chyběl tam nápad, dostávání se do koncovek a bránění z naší strany bylo poměrně laxní.

I přes to jsme se ve 21. minutě dostali opět do vedení, kdy se trefil Tomáš Volek!

První poločas tak skončil výsledkem 1:2.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že naše hra se musí zvednout. Průběh hry se ale bohužel moc nezměnil. Moc vyložených šancí jsme si nevybojovali, ale naštěstí se nám povedlo v 79. minutě naposledy skórovat, kdy se trefil opět Tomáš Volek.

Posledních několik minut jsme se už stáhli dozadu a výsledek už v podstatě jen ubránili a přenášeli jsme hru.

V Poháru SKFS se tedy s výsledkem 1:3 a příští kolo nás čeká 28.9., kdy se doma utkáme se soupeřem SK Poříčany!