Nahrávám...

Aktuality

FK Jinočany » Aktuality

Shrnutí utkání s Kosoří

27.04.2023 | Aktuálně

 

Základní sestava: 

Bulbakh - Petrouš, Komínek, Vávra, Volek, Bogár, Pospíšil, Pelikán, Macek, Rybka, Sedláček 

Střídající: 

Nový, Volek D. Rams, Cháb, Řehák, Vostracký, Kalaš 

 

V sobotním utkání s Kosoří jsme se konečně po 4 remízách za sebou dočkali výhry! 

My i soupeř jsme do prvního poločasu nastoupili velmi aktivně, ale branky se nikdo nedočkal. Do druhého poločasu jsme nastoupili aktivněji než soupeř a v jeho průběhu se nám podařilo skórovat hned dvakrát. Na druhý gól ale soupeř hned odpověděl na 1:2 a šancemi nám hrozil až do konce zápasu. 

 

K první šanci zápasu se v 2. minutě dostal Pospíšil, který zkusil vystřelit před vápnem, ale míč letěl přes bránu soupeře. 

V následujících 3 minutách se hned 2x hnala do útoku Kosoř. Vše se nám ale podařilo zneškodnit.  

Hlavně v prvním poločase nám Kosoř hrozila dlouhými outy až do vápna. V 5. minutě měli k dispozici hned 2 outy, které se dostali až do našeho vápna. Naštěstí ani jednou soupeř nebyl úspěšný. 

K další šanci se ve 13. minutě dostal Vávra, který se pokusil po Petroušově dlouhém outu o akrobatický pokus v podobě nůžek, ale bohužel neúspěšně. 

V 15. minutě se Kosoř opět pokusila o dlouhý out do vápna, který jsme ale odhlavičkovali do bezpečí. 

K nebezpečné šanci se v 18. minutě dostal Sedláček, který dostal přihrávku do běhu a z pravého kraje vápna vystřelil po zemi na vzdálenější tyč. Brankář tuto šanci ale zlikvidoval do rohu.  

Hned 2 minuty na to jsme se mohli dostat do útoku po tom, co Bogár dostal přihrávku od Macka do středu pole a hned se rychlým sprintem nabízel úplně sám na levé lajně. Přihrávku zpět ale nedostal a Bogár si vybral přihrávku na Sedláčka, kterou ale zachytil soupeř.  

V 21. minutě se nám soupeře opět pokusil pohrozit dlouhým outem, což se jim málem povedlo, jelikož míč propadnul až do malého vápna, na poslední chvíli se nám podařilo míč odvrátit. 

Po čtyřech minutách nám opět pohrozila Kosoř. Po skvělé kombinaci se k protihráči dostává míč vzduchem, ten si patou překopává míč před sebe a dostal se až na kraj vápna. Zde vytažený Bulbakh hlavičkou jen zvednul míč a soupeř se opět dostává k míči a přihrávku do běhu dostává Nehoda, Vávra byl ale rychlejší a skluzem přihrávku zneškodnil. 

V 39. minutě jsme měli k dispozici roh, který se dostal k Vávrovi, který ale z bezprostřední blízkosti překopnul bránu.   

5 minut před koncem 1. poločasu se k obrovské šanci dostal Macek, který měl ale střeleckou pozici z úhlu a trefil boční síť. 

 

První poločas tedy skončil 0:0. 

 

V začátku druhého poločasu se k několika šancím dostala Kosoř. 

V 56. minutě se soupeř dostal do střelecké šance, které ale nevyužil. Ve stejné minutě se soupeř pokusil obstřelit vytaženého Bulbakha, ale jeho střela skončila mimo bránu.  

V 59. Minutě odstoupil ze hřiště Rybka a za něj nastoupil Řehák. 

Po šancích Kosoře začala naše jízda. 

V 64. minutě se k obrovské šanci dostal Bogár, ke kterému se dostal míč po hlavičce Pelikána pokusil o krásnou střelu z voleje, která ale těsně minula bránu. 

V 75. minutě se ale konečně dostáváme do vedení. Pelikán z rohu ve vápně našel volného Vávru, který se prosadil hlavou a míč skončil v síti! 

V 78. Minutě nastupuje na hřiště Kalaš a odstoupil Pospíšil. 

Hned 4 minuty po prvním gólu se dostáváme do vedení o 2 góly. Macek dostal přihrávku po levé straně a nádherným centrem našel před vápnem Pelikána, který zkusil střelu z voleje a míč trefil mezi 3 tyče!  

Kosoř nám ale hned po rozehrávce stihla odpovědět. Soupeř měl k dispozici standartku, ze které Slunéčko našel ve vápně Růžičku, a v 80. minutě náš náskok snížil na 1:2.  

V 85. minutě se Kosoř dostala k další šanci. Po rohu se na vápně dostal k střele soupeř, ale naštěstí trefil Sedláčka. 

V 89. Minutě odstoupil Sedláček a za něj šel na hřiště Vostracký. Minutu na to odešel Macek a nahradil ho Cháb. 

V 90. minutě měl soupeř další šanci. Po tom, co Řehák nalítnul do Slámy se k přímáku před vápnem postavil Brož. Ten ale silně bránu překopnul. 

K poslední šanci zápasu se dostal po přihrávce Chába na malé vápno Řehák, který ale bránu netrefil. 

 

Zápas tedy skončil 1:2 a do Jinočan jsme přivezli 3 body! 


zpět na předchozí stránku