Základní sestava:

Bulbakh - Petrouš, Komínek, Vávra, Řehák, Pospíšil (K), Volek T., Pelikán, Macek, Bogár, Sedláček

Střídající:

Nový, Volek D., Kalaš, Guldán, Rybka

V sobotu 15.4. jsme doma přivítali Chlumec, který se úspěšně drží na prvním místě tabulky. Výsledek bohužel nebyl pro náš tým úplně uspokojivý, avšak naše hra byla vzhledem k soupeři velmi kvalitní. Štěstí ale stálo na straně hostí.

Tým z Chlumce je velmi kvalitním soupeřem, ale i přes to jsme se nenechali zatlačit k naší bráně a hra se neustále pohybovala nahoru a dolu. Úspěšně se nám dařilo zneškodňovat rohy soupeře a po krajích se dostávat až k bráně Hostů. Zápas ale bohužel rozhodly velmi nešťastné góly.

Hned ve 3. minutě se k první šanci dostal Chlumec... Střela zpoza vápna byla ale naštěstí nepřesná.

V 10. minutě jsme se naopak dostali k bráně soupeře my, kdy se Igor Bogár snažil dostat míč do vápna, ale jeho pokus byl zblokován.

v 17. minutě se bohužel soupeř dostal k absolutní šanci a otevřel skóre. Ze standartní situace Chlumec rozehrál do levé strany, kde se hráči povedlo proniknout přes našeho obránce a vystřelil po zemi. Tento první pokus Bulbakh vyráží kousek před sebe a Bláha již jen jednoduše uklízí do sítě.

I přes to, že se Chlumci povedlo otevřít skóre, tak jsme se zvládali dostávat do skvělých útočných akcí. V 27. minutě dostal Sedláček přihrávku do běhu po pravé straně, odkud přihrává do středu vápna na Bogára, který ale nešťastně přestřelil.

Během utkání jsme měli k dispozici několik přímých kopů. Jeden z nich ve 35. minutě, ze kterého vystřelil Pelikán, ale bohužel těsně nad bránu.

V 39. minutě se k další šanci dostává Chlumec. Soupeř měl k dispozici roh, ze kterého se jim podařilo trefit břevno a míč se dostal až zpět před vápno, odkud se Junkovi povedlo nacentrovat míč zpátky do ohně a Chlumečtí uklidili míč do brány. Gól ale nebyl uznán pro offside.

Těsně před odchodem do šaten se nám podařilo vyrovnat! Řehák kousek od rohového praporku rozehrál out na Petrouše, který nacentroval balon na vzdálenější tyč. Petroušův centr nalézá Macek a z první vstřelil míč do sítě!

První poločas tedy končí 1:1.

V druhém poločase byl opět k vidění velmi kvalitní fotbal.

K první šanci poločasu se ale opět dostal Chlumec, kdy se míč dostal až k rukavicím našeho brankáře, který střelu soupeře odvrátil do rohu.

Stejně jako první poločas, tak i ten druhý byl ze strany na stranu. Hned 2 minuty po šanci hostů utekl po levé straně Macek, ale jeho centr do vápna byl odražen zpět před vápno, odkud se pokusil vystřelit Volek Tomáš, ale ten bohužel branku minul.

V 52. minutě proběhlo na naší straně střídání. Dolů šel Řehák a do hřiště se dostal Ondřej Rybka.

V 59. minutě se po nepovedené přihrávce Vávry ujmul míče Chlumec. Hráči se povedlo vyhnout i Vávrově skluzu a poslal přihrávku do malého vápna. Šanci ale na poslední chvíli zlikvidoval Komínek.

Druhý poločas bohužel přinesl jen góly soupeře. Gól na 1:2 padnul v 62. minutě, kdy se po dlouhém centru z půlky až na velké vápno dostává k míči Bláha, který překopnul vytaženého Bulbakha a míč skončil v síti.

V 69. minutě proběhlo druhé střídání, kdy ze hřiště odešel Bogár a nastoupil Petr Kalaš.

Další gól jsme obdrželi v 75. Minutě. Rozehrávka od našeho brankáře skončila na hlavě soupeře, který hned vyrazil do útoku. Míč se opět dlouhým centrem dostává do velkého vápna, odkud Junek nahrál do malého vápna a míč do brány uklidil Slepička.

2 minuty po tomto gólu jsme provedli třetí a poslední střídání zápasu, kdy ze hřiště odešel kapitán Marek Pospíšil a za něj nastoupil Jakub Nový.

Poslední 4. gól padnul těsně před koncem, a to v 87. minutě. Zas a znova dlouhý centr, který byl hlavou prodloužen na zadní tyč, kde čekal Slepička. Brankáři se povedlo jeho střelu zblokovat zpět na kopačku Slepičky. Bulbakh se po první střele již nestihnul zvednout zpět na nohy a Slepička přes něj obloukem přihrál před branku, kde si míč našel Soukup, který skóre uzavřel.

Děkujeme fanouškům za podporu. Příští zápas náš čeká 23.4., kdy se vydáme k soupeři do Kosoře. Tento soupeř se aktuálně nachází na 7. místě tabulky s 30 body a bilancí 8-6-7.